لامپ کم مصرف 40 وات مهتابی موجب نزاع زوج جوان شد

کاربردها و مزایا دلایل زیادی وجود دارد که لامپ کم مصرف 40 وات مهتابی در کاربردهای تجاری بسیار محبوب شده اند.

وزارت انرژی تخمین زده است که اگر تا سال 2027 تعداد بیشتری از مشاغل، شرکت ها، سازمان های دولتی و افراد به روشنایی لامپ های کم مصرف روی بیاورند، می تواند 348 تراوات ساعت در مصرف برق صرفه جویی کند.

این معادل تولید سالانه 44 نیروگاه بزرگ برق است و منجر به صرفه جویی تقریباً 30 میلیارد دلاری برای مشاغل، شرکت ها و افراد در ایالات متحده می شود.

چراغ های کم مصرف نسبت به منابع روشنایی سنتی هزینه بیشتری دارند اما هر سال این هزینه ها کاهش می یابد. حتی اگر مجبور باشید مقداری بیشتر از قبل پرداخت کنید، آنچه در دراز مدت پس انداز می کنید بیشتر از آن هزینه اولیه بالاتر را جبران می کند.

چراغ های کم مصرف یکی از مهم ترین پیشرفت ها در کاهش مصرف انرژی و هزینه ها در چند دهه گذشته است. ما باید از توماس ادیسون تشکر کنیم.

لامپ

بدون لامپ زندگی تاریک، ناگوار و کاملاً ناخوشایند خواهد بود. اما، از آنجایی که بهره وری انرژی نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کند، ما به دنبال جایگزین هایی برای لامپ رشته ای اصلی ادیسون هستیم.

لامپ های کم مصرف چیست؟ صرفه جویی در مصرف انرژی به این معناست که آخرین ذره انرژی را به حداقل برسانیم و اجازه ندهیم که هیچ هدر برود.

بنابراین، یک لامپ صرفه جویی در مصرف انرژی برای ساطع کردن همان مقدار نوری که یک لامپ سنتی مصرف می کند، برق کمتری مصرف می کند.

مزایای لامپ های کم مصرف، تغییر به لامپ های کم مصرف می تواند از دو طریق تفاوت بزرگی ایجاد کند. آنها انرژی کمتری مصرف می کنند و بنابراین ردپای کربن شما را کاهش می دهند.

استفاده از انرژی کمتر به این معنی است که در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.صندوق ذخیره انرژی دریافته است که روشنایی حدود 15 درصد از قبض برق متوسط خانه را تشکیل می دهد.

به ازای هر لامپ 60 وات در خانه، می توانید تا 3 پوند در هر لامپ در سال صرفه جویی کنید (بر اساس یک لامپ 660 لومن که 445 ساعت در سال کار می کند).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *